Projekty i Certyfikaty

Projekty

wcdf ue

Firma Warszawskie Centrum Doradztwa Finansowego I Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Zwiększenie odporności na czynniki losowe poprzez cyfryzację usług biura rachunkowego”

Cel projektu: Głównym celem realizacji przedmiotowego projektu jest wdrożenie innowacji procesowej poprzez wykorzystanie technologii cyfrowych, w związku z koniecznością dokonania zmian sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa w warunkach epidemii chorób zakaźnych u ludzi. Realizacja przedmiotowego projektu obejmuje wdrożenie innowacji procesowej poprzez wykorzystanie technologii cyfrowych.

Planowane efekty: Projekt umożliwi całkowitą zmianę modelu pracy – umożliwienie pracy całego biura rachunkowego w formie zdalnej / hybrydowej co w połączeniu z pełną cyfryzacją obiegu dokumentów z klientami poprzez wdrożenie oprogramowania do integracji systemu księgowego umożliwi zapobieganie i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się Covid i innych chorób zakaźnych oraz zapewnienie 100 % bezpieczeństwa zarówno pracownikom jak i klientom.

Krótki opis projektu: Inwestycja, zostanie zrealizowana przez nabycie usług programistycznych związanych z wdrożeniem platformy telekomunikacyjnej oraz nabyciem aplikacji integrującej OCR z programem księgowym (program opracowany na indywidualne zamówienie), wdrożeniem i skonfigurowaniem nowego serwera. W sferze sprzętowej projekt dotyczy doposażenia istniejącej serwerowni (w szczególności przez nabycie nowego serwera z oprogramowaniem oraz pamięci masowych – macierz dyskowa) oraz uposażenie pracowników w przenośne komputery z dodatkowymi monitorami stanowiące własność Wnioskodawcy, które dzięki zainstalowanemu oprogramowaniu do pracy zdalnej oraz komunikacji pozwolą tymże pracownikom na pracę zarówno z siedziby firmy jak i spoza niej, co będzie mieć szczególne znaczenie w przypadku wprowadzenia obostrzeń związanych z COVID-19.

Wartość projektu: 248 400,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 211 140,00 PLN

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

 

 Certyfikaty

Nasze biuro rachunkowe zostało pozytywnie zweryfikowane przez program certyfikacyjny Centrum Informacji Księgowej.

Certyfikat ten potwierdza, że spełniamy najwyższe kryteria zapewniające świadczenie profesjonalnych usług:

  • księgowe posiadają Certyfikat Księgowy/Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów,
  • aktualne ubezpieczenie OC na prowadzenie usług księgowych,
  • brak zaległości finansowych - informacja w BIG,
  • nienaganna opinia weryfikowana przez C.I.K.,
  • praca na licencjonowanych programach księgowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu usług księgowych lub wykonywaniu zawodu księgowego  - min. 2 lata.

Certyfikat wcdf

Jesteśmy Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

 Certyfikat Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Zostaliśmy laureatem konkursu Orły Rachunkowości 2021

To wielki zaszczyt i radość dla nas, ponieważ pozytywne opinie naszych Klientów są największą nagrodą za nasze starania. Swoją codzienną pracą pragniemy zapewniać najwyższy poziom obsługi dla naszych Klientów.

Otrzymaliśmy nagrodę "Firma Przyjazna Internautom"

Portal Firmy.net wyróżnił WCDF nagrodą "Firma Przyjazna Internautom" ze względu na pozytywne opinie naszych Klientów oraz przejrzystość oferty. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla współpracujących z nami przedsiębiorstw. 

 wcdf firmy net

Uzyskaliśmy status Profesjonalnego Sprzedawcy Oferteo.pl

Uzyskany status potwierdza nasze umiejętności oraz zobowiązuje do zachowania najwyższej jakości obsługi Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wizytówką na Oferteo.pl

wcdf na oferteo